Class A - Gas
Showing 1 - 8 Of 8
Class A - Gas
Pre-owned 2023 Thor A.C.E. 29D Class A - Gas
Sales Price: $108,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 30'
9" |
| Height | 12'
2" |
| Width | 8'
3" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 19'
0" |
| Mileage | 18293 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | 7.3L V8 |
| Stock | #C4479AG |
| Floorplan | Full Wall Slide |
| Sleeps | 8 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | Ford F-53 |
| Fresh Water | 50 gal |
| Gray Water | 40 gal |
| Black Water | 40 gal |
Pre-owned 2021 Jayco Precept 34G Class A - Gas
Sales Price: $89,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 36'
6" |
| Height | 12'
10" |
| Width | 8'
5" |
| Slideouts | 2 |
| Mileage | 12522 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | NEW 7.3 L V-8 Godzilla |
| Gross Weight | 22000 lbs |
| Stock | #C4483AG |
| Floorplan | Side Bath |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | Ford F53 |
| Fresh Water | 72 gal |
| Gray Water | 40 gal |
| Black Water | 50 gal |
Pre-owned 2021 Thor Outlaw 38MB Class A - Gas
Sales Price: $142,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 39'
9" |
| Height | 13'
3" |
| Width | 8'
5" |
| Slideouts | 2 |
| Awnings | 19'
0" |
| Mileage | 11571 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | 6.8 L Triton V-10 |
| Generator | 1040 |
| Gross Weight | 26000 lbs |
| Water Heater | Tankless gal |
| Stock | #C4516AG |
| Floorplan | Toy Hauler Garage/Bunks |
| Sleeps | 8 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | Ford F-53 |
| Fresh Water | 150 gal |
| Gray Water | 40 gal |
| Black Water | 40 gal |
Pre-owned 2018 Tiffin Motorhomes Allegro Open Road 34PA Class A - Gas
Sales Price: $112,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 36'
1" |
| Height | 12'
10" |
| Width | 8'
5" |
| Slideouts | 4 |
| Mileage | 39961 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | Ford Triton 6.8 L V10 |
| Gross Weight | 26000 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4526AG |
| Floorplan | Queen Bed |
| Air Conditioners | 2 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | F-Series Super Duty |
| Fresh Water | 70 gal |
| Gray Water | 66 gal |
| Black Water | 50 gal |
Pre-owned 2019 Tiffin Motorhomes Allegro Open Road 36LA Class A - Gas
Sales Price: $109,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 37'
6" |
| Height | 12'
10" |
| Width | 8'
5" |
| Slideouts | 2 |
| Mileage | 19131 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | 6.8 Liter Triton V10 |
| Stock | #4531AG |
| Floorplan | Bath and a Half |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | Ford F-53 |
| Fresh Water | 70 gal |
| Gray Water | 66 gal |
| Black Water | 50 gal |
Pre-owned 2013 Winnebago Vista 26HE Class A - Gas
Sales Price: $35,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 26'
11" |
| Height | 12'
1" |
| Slideouts | 1 |
| Mileage | 29700 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | Ford Triton 6.8L V10 |
| Gross Weight | 16000 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4543AG |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | Ford F53 |
| Fresh Water | 60 gal |
| Gray Water | 38 gal |
| Black Water | 43 gal |
Pre-owned 2016 Forest River Georgetown 3 Series 30X Class A - Gas
Sales Price: $45,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 31'
11" |
| Height | 12'
2" |
| Width | 8'
3" |
| Slideouts | 2 |
| Awnings | 20'
0" |
| Mileage | 9036 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | Ford V10 |
| Gross Weight | 18000 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4551AD |
| Floorplan | King Bed |
| Air Conditioners | 1 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | Ford 53 |
| Fresh Water | 50 gal |
| Gray Water | 42 gal |
| Black Water | 42 gal |
Pre-owned 2022 Fleetwood Bounder 35K Class A - Gas
Sales Price: $112,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 36'
3" |
| Height | 12'
10" |
| Width | 8'
6" |
| Slideouts | 2 |
| Awnings | 17'
0" |
| Mileage | 16800 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | 7.3L |
| Generator | 35 |
| Gross Weight | 22000 lbs |
| Water Heater | 10 gal |
| Stock | #4558AG |
| Floorplan | Bath and a Half |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | Ford |
| Fresh Water | 100 gal |
| Gray Water | 58 gal |
| Black Water | 42 gal |