Travel Trailer
Showing 1 - 10 Of 10
Travel Trailer
Pre-owned 2016 Forest River Rockwood Ultralite 2902WS Travel Trailer
Sales Price: $15,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 33'
9" |
| Height | 10'
11" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 2 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 6690 lbs |
| Stock | #C4477TT |
| Floorplan | RK Rear Kitchen |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 43 gal |
| Gray Water | 74 gal |
| Black Water | 37 gal |
Pre-owned 2025 Forest River Salem Platinum 29View Travel Trailer
Sales Price: $37,500.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 34'
10" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 20'
0" |
| Fuel Type |
None |
| Gross Weight | 9810 lbs |
| Stock | #C4493TT |
| Floorplan | Bunkhouse |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 41 gal |
| Gray Water | 60 gal |
| Black Water | 30 gal |
Pre-owned 2019 Keystone RV Cougar 27SAB Travel Trailer
Sales Price: $25,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 31'
5" |
| Height | 11'
4" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 6651 lbs |
| Gross Weight | 8800 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4521TT |
| Floorplan | Rear Living |
| Sleeps | 5 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 60 gal |
| Gray Water | 60 gal |
| Black Water | 30 gal |
Pre-owned 2023 Grand Design Imagine 2600RB Travel Trailer
Sales Price: $32,500.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 29'
8" |
| Height | 11'
2" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 6572 lbs |
| Gross Weight | 7850 lbs |
| Stock | #4523TT |
| Floorplan | Rear Bathroom |
| Sleeps | 6 |
| Fresh Water | 45 gal |
| Gray Water | 82 gal |
| Black Water | 45 gal |
Pre-owned 2021 Coachmen Catalina Legacy 263RLS Travel Trailer
Sales Price: $17,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 30'
8" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 15'
0" |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 6112 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #0000TT |
| Floorplan | Rear Living |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 44 gal |
| Gray Water | 40 gal |
| Black Water | 30 gal |
Pre-owned 2024 NuCamp T@B 400 Black Canyon Boondock Travel Trailer
Sales Price: $38,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 18'
3" |
| Height | 8'
11" |
| Width | 7'
8" |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 2911 lbs |
| Stock | #4540TT |
| Floorplan | Ultra Light |
| Sleeps | 3 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 25 gal |
| Gray Water | 18 gal |
| Black Water | 16 gal |
Pre-owned 2021 Venture RV Stratus 281VBH Travel Trailer
Sales Price: $21,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 31'
8" |
| Height | 10'
10" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 20'
0" |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 6510 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4539TT |
| Floorplan | Bunkhouse |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fresh Water | 45 gal |
| Gray Water | 64 gal |
| Black Water | 32 gal |
Pre-owned 2017 Jayco Jay Feather Series 23RLSW Travel Trailer
Sales Price: $13,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 23'
3" |
| Height | 10'
11" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 13'
0" |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 4805 lbs |
| Gross Weight | 5995 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4550TT |
| Floorplan | Rear Living |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 48 gal |
| Gray Water | 30.5 gal |
| Black Water | 22.5 gal |
Pre-owned 2024 Gulfstream Amerilite 248BH Travel Trailer
Sales Price: $17,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 26'
7" |
| Height | 9'
10" |
| Width | 8'
0" |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 3899 lbs |
| Gross Weight | 7500 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4557TT |
| Floorplan | Bunkhouse |
| Sleeps | 7 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 30 gal |
| Gray Water | 36 gal |
| Black Water | 36 gal |
Pre-owned 2023 Grand Design Transcend Xplor 321BH Travel Trailer
Sales Price: $30,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 36'
11" |
| Height | 11'
1" |
| Slideouts | 1 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 7738 lbs |
| Stock | #4560TT |
| Floorplan | Bunkhouse |
| Sleeps | 8 |
| Fresh Water | 62 gal |
| Gray Water | 78 gal |
| Black Water | 78 gal |