Class C
Showing 1 - 5 Of 5
Class C
Pre-owned 2017 Jayco Greyhawk 31DS Class C
Sales Price: $55,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 32'
6" |
| Height | 11'
6" |
| Width | 8'
4" |
| Slideouts | 2 |
| Mileage | 41000 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | Triton 6.8L EFI V10 |
| Stock | #C4500CG |
| Floorplan | Double Slide |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fuel Capacity | 55 gal |
| Chassis | Ford E-450 |
| Fresh Water | 47 gal |
| Gray Water | 41 gal |
| Black Water | 32 gal |
Pre-owned 2021 Forest River Forester TS2381 Class C
Sales Price: $74,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 25'
6" |
| Height | 10'
5" |
| Width | 7'
3" |
| Awnings | 15'
0" |
| Mileage | 13940 |
| Fuel Type |
Diesel |
| Engine | V6 Ecoboost |
| Dry Weight | 8143 lbs |
| Gross Weight | 10360 lbs |
| Water Heater | 3 gal |
| Stock | #C4515CD |
| Floorplan | Side Isle |
| Air Conditioners | 1 |
| Chassis | Ford |
| Fresh Water | 35 gal |
| Gray Water | 30 gal |
| Black Water | 30 gal |
Pre-owned 2026 East To West Entrada 210NS Class C
Sales Price: $69,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 24'
5" |
| Height | 11'
3" |
| Width | 8'
5" |
| Awnings | 15'
6" |
| Mileage | 3917 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | 6.6 L V8 |
| Stock | #4553CG |
| Floorplan | Side Bath |
| Sleeps | 6 |
| Fuel Capacity | 57 gal |
| Chassis | Chevy |
| Fresh Water | 35 gal |
| Gray Water | 39 gal |
| Black Water | 39 gal |
Pre-owned 2025 Winnebago Ekko 23B Class C
Sales Price: $160,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 24'
6" |
| Height | 10'
11" |
| Width | 7'
2" |
| Awnings | 13'
0" |
| Mileage | 1470 |
| Fuel Type |
Diesel |
| Engine | Mercedes Benz 2.0L Twin Turbo |
| Gross Weight | 11030 lbs |
| Water Heater | Continuous gal |
| Stock | #4554CD |
| Sleeps | 5 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fuel Capacity | 24 gal |
| Chassis | Sprinter |
| Fresh Water | 50 gal |
| Gray Water | 51 gal |
Pre-owned 2015 Thor Chateau 35SB Class C
Sales Price: $84,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 35'
11" |
| Height | 12'
4" |
| Width | 8'
9" |
| Slideouts | 2 |
| Awnings | 19'
0" |
| Fuel Type |
Diesel |
| Engine | 6.7 L Pow4er Stroke V8 Turbo Diesel |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4559CD |
| Floorplan | Bunkhouse |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 2 |
| Chassis | Ford F550 |
| Fresh Water | 75 gal |
| Gray Water | 40 gal |
| Black Water | 40 gal |