Toy Hauler
Showing 1 - 2 Of 2
Toy Hauler
Pre-owned 2022 Dutchmen Voltage 4225 Toy Hauler
Sales Price: $85,000.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 46'
8" |
| Height | 13'
3" |
| Width | 8'
6" |
| Slideouts | 3 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 16267 lbs |
| Stock | #C4506TH |
| Floorplan | Toy Hauler Garage/Bunks |
| Sleeps | 7 |
| Air Conditioners | 3 |
| Fresh Water | 162 gal |
| Gray Water | 84 gal |
| Black Water | 84 gal |
Pre-owned 2024 Forest River Vengeance Rogue 357SUT Toy Hauler
Contact For PriceExcludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 45'
0" |
| Slideouts | 2 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 11433 lbs |
| Gross Weight | 16795 lbs |
| Stock | #4548TH |
| Floorplan | Toy Hauler |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fuel Capacity | 30 gal |
| Fresh Water | 96 gal |
| Gray Water | 38 gal |
| Black Water | 38 gal |