Grand Design
Showing 1 - 2 Of 2
Fifth Wheel
Pre-owned 2022 Grand Design Reflection 150 Series 226RK Fifth Wheel
Sales Price: $29,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 26'
11" |
| Height | 11'
9" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 18'
0" |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 7204 lbs |
| Gross Weight | 9995 lbs |
| Water Heater | 6.00 gal |
| Stock | #C4432FW |
| Floorplan | RK Rear Kitchen |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fresh Water | 55 gal |
| Gray Water | 78 gal |
| Black Water | 39 gal |
Travel Trailer
Pre-owned 2023 Grand Design Imagine 2600RB Travel Trailer
Sales Price: $32,500.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 29'
8" |
| Height | 11'
2" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 6572 lbs |
| Gross Weight | 7850 lbs |
| Stock | #4523TT |
| Floorplan | Rear Bathroom |
| Sleeps | 6 |
| Fresh Water | 45 gal |
| Gray Water | 82 gal |
| Black Water | 45 gal |