Jayco
Showing 1 - 4 Of 4
Class A - Gas
Pre-owned 2021 Jayco Precept 34G Class A - Gas
Sales Price: $89,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 36'
6" |
| Height | 12'
10" |
| Width | 8'
5" |
| Slideouts | 2 |
| Mileage | 12522 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | NEW 7.3 L V-8 Godzilla |
| Gross Weight | 22000 lbs |
| Stock | #C4483AG |
| Floorplan | Side Bath |
| Sleeps | 6 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fuel Capacity | 80 gal |
| Chassis | Ford F53 |
| Fresh Water | 72 gal |
| Gray Water | 40 gal |
| Black Water | 50 gal |
Class C
Pre-owned 2017 Jayco Greyhawk 31DS Class C
Sales Price: $55,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 32'
6" |
| Height | 11'
6" |
| Width | 8'
4" |
| Slideouts | 2 |
| Mileage | 41000 |
| Fuel Type |
Gas |
| Engine | Triton 6.8L EFI V10 |
| Stock | #C4500CG |
| Floorplan | Double Slide |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fuel Capacity | 55 gal |
| Chassis | Ford E-450 |
| Fresh Water | 47 gal |
| Gray Water | 41 gal |
| Black Water | 32 gal |
Travel Trailer
Pre-owned 2021 Jayco Jay Flight SLX 265RLS Travel Trailer
Sales Price: $16,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 31'
1" |
| Height | 11'
0" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 6110 lbs |
| Gross Weight | 7150 lbs |
| Stock | #4555TT |
| Floorplan | Rear Living |
| Sleeps | 5 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 44 gal |
| Gray Water | 39 gal |
| Black Water | 39 gal |
Pre-owned 2017 Jayco Jay Feather Series 23RLSW Travel Trailer
Sales Price: $13,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 23'
3" |
| Height | 10'
11" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Awnings | 13'
0" |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 4805 lbs |
| Gross Weight | 5995 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4550TT |
| Floorplan | Rear Living |
| Sleeps | 4 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 48 gal |
| Gray Water | 30.5 gal |
| Black Water | 22.5 gal |