Keystone RV
Showing 1 - 4 Of 4
Fifth Wheel
Pre-owned 2015 Keystone RV Alpine 3536RE Fifth Wheel
Sales Price: $34,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 39'
1" |
| Height | 12'
8" |
| Width | 8'
4" |
| Slideouts | 4 |
| Awnings | 18'
0" |
| Fuel Type |
None |
| Gross Weight | 12712 lbs |
| Stock | #C4379FW |
| Floorplan | Rear Living |
| Sleeps | 4 |
| Fresh Water | 66 gal |
| Gray Water | 82 gal |
| Black Water | 50 gal |
Pre-owned 2016 Keystone RV Sprinter 269FWRLS Fifth Wheel
Sales Price: $22,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 32'
11" |
| Height | 12'
6" |
| Width | 8'
4" |
| Slideouts | 2 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 8915 lbs |
| Gross Weight | 11600 lbs |
| Water Heater | 12 gal |
| Stock | #4517FW |
| Floorplan | Rear Living |
| Sleeps | 6 |
| Fresh Water | 87 gal |
| Gray Water | 80 gal |
| Black Water | 40 gal |
Pre-owned 2018 Keystone RV Cougar 29RES Fifth Wheel
Sales Price: $21,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 33'
7" |
| Height | 12'
8" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 3 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 8618 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4527FW |
| Floorplan | Rear Entertainment |
| Sleeps | 2 |
| Air Conditioners | 2 |
| Fresh Water | 60 gal |
| Gray Water | 60 gal |
| Black Water | 30 gal |
Travel Trailer
Pre-owned 2019 Keystone RV Cougar 27SAB Travel Trailer
Sales Price: $25,900.00Excludes Tax, Title, License and Doc. Fees
| Length | 31'
5" |
| Height | 11'
4" |
| Width | 8'
0" |
| Slideouts | 1 |
| Fuel Type |
None |
| Dry Weight | 6651 lbs |
| Gross Weight | 8800 lbs |
| Water Heater | 6 gal |
| Stock | #4521TT |
| Floorplan | Rear Living |
| Sleeps | 5 |
| Air Conditioners | 1 |
| Fresh Water | 60 gal |
| Gray Water | 60 gal |
| Black Water | 30 gal |